Sadržaj:

Djeca slavnih osoba koja su sudjelovala na natjecanjima: Kako su za njih završila kreativna natjecanja

Anonim
Image
Image

26. travnja 2019. finale šeste sezone TV emisije „Glas. Djeca”, koju je osvojila Mikella Abramova, kći pjevača Alsoua. Publika je izrazila nevjericu u rezultate glasovanja, smatrajući da su natjecatelji nastupili puno bolje od pobjednika. Vrijedi reći da ovo nije prvi put da djeca poznatih osoba povremeno sudjeluju na raznim natjecanjima, a ne uspijevaju uvijek zaobići svoje suparnike.

Sofija Jacenjuk

Kći bivšeg premijera Ukrajine Arsenija Jacenjuka imala je 10 godina kada je sudjelovala u ukrajinskoj televizijskoj emisiji „Glas. Djeca . Međutim, djevojka nije otišla dalje od slijepog slušanja. Članovi žirija nisu bili impresionirani Sofijinim nastupom, ali su se jako iznenadili kad su saznali da se ne radi o istom imenu, već o kćeri Arsenija Yatsenyuka, koji je bio iza kulisa tijekom nastupa nasljednice. Tata je bio jako uzrujan zbog Sofijinog neuspjeha, a nakon nastupa je djevojku umirio koliko je mogao.

Danae Prigogine

Kći iz prvog braka slavnog producenta Josepha Prigoginea gotovo cijeli svoj odrasli život bori se s viškom kilograma. S vremenom je Danae Prigogine uspjela učiniti nedostatke figure dostojanstvenim, postajući prilično uspješan i popularan plus-size model. Unatoč tome, djevojka se stalno pokušava riješiti viška kilograma: bavi se sportom, prati prehranu i obraća se liječnicima za pomoć. Danae Prigozhina 2016. godine sudjelovala je na natjecanju ljepote Miss Rusije, gdje je osvojila titulu prve vice-Miss.

Nikita Presnjakov

Sin Christine Orbakaite i Vladimira Presnyakova od djetinjstva je pokazivao kreativne sklonosti. Već sa 17 godina prvi put se pojavio u filmovima, a kasnije je završio filmsku akademiju u Sjedinjenim Državama. Na račun Nikite Presnyakova, sudjelovanje na nekoliko televizijskih natjecanja. U "Okružnim igrama" 2010. Nikita je došao do finala pete igre, dvije godine kasnije pobijedio je na ukrajinskom natjecanju "ShowStgowon". Presnyakov je 2013. zajedno s Olgom Klein zauzeo drugo mjesto u projektu "Dvije zvjezdice", a godinu dana kasnije postao je pobjednik emisije "Samo isti" podijelivši ovu pobjedu s Irinom Dubtsovom. Godine 2015. zajedno sa svojom grupom Multiverse stigao je do finala druge sezone vokalnog natjecanja Main Stage, ali nije uspio doći do glavne nagrade.

Aleksandar Filin

Sin umjetničkog direktora Baletne kuće Boljšoj Sergeja Filina i baletne plesačice Marije Prorvič sudjelovao je u projektu „Glas. Djeca 2016. Radio je u timu Dime Bilana i uspio je doći do polufinala.

Varvara Koshevaya

Kći poznatog ukrajinskog showmena Jevgenija Koshevoya uspjela je sudjelovati na dva kreativna natjecanja. U trećoj sezoni ukrajinske verzije televizijske emisije „Glas. Djeca”Barbara je nakon slijepih audicija ušla u Potapov tim, ali je potom ispala u bitkama. No, u projektu „Nasmijte se komičara. Djeca”2016. uspjeli su postati pobjednici, osvojivši 20 tisuća grivna.

Arseny Shulgin

Najmlađi sin pjevačice Valerije i producenta Aleksandra Shulgina ozbiljno se bavi glazbom od djetinjstva. Talentirani glazbenik ima nekoliko nagrada za sudjelovanje na glazbenim natjecanjima kao pijanist. Arseny je s 13 godina osvojio srebrnu Orašar za sudjelovanje na istoimenom natjecanju koje je održao TV kanal Kultura. Mladić je 2012. osvojio Grand Prix na dva natjecanja-festivala: "Noć u Madridu" i "Otvorena Europa".

Nažalost, talentirani glazbenik kasnije je odlučio promijeniti svoju specijalizaciju, fokusirajući svoje napore ne na izvođenje, već na stvaranje glazbe. Vrijeme će pokazati koliko će biti uspješan na ovom području.

Antonina Matvienko

Kći poznate ukrajinske pjevačice Nine Matvienko sudjelovala je u prvoj sezoni ukrajinske verzije projekta Glas. Unatoč činjenici da se do tada Antonina Matvienko već profesionalno bavila glazbom i bila solistica ansambla Kijevska Camerata, nije prošla prve slijepe audicije. Zahvaljujući Konstantinu Meladzeu, izvođač je stigao na ponovnu audiciju te je primljen u Ruslanin tim. Kao rezultat toga, zauzela je drugo mjesto na natjecanju.

Dugo očekivano finale 6. sezone vokalnog projekta "Glas. Djeca" završilo je pravim skandalom. Pobjedu u showu odnijela je 10-godišnja kći popularne pjevačice Alsu Mikelle Abramove iz ekipe Svetlane Lobode, ali su rezultati natječaja već dovedeni u pitanje. Mnogi vjeruju da je djevojka bila slabija od konkurenata. A nakon incidenta i sama je Svetlana Loboda odlučila napustiti show "Glas. Djeca".